Wygrana Wizards, 13 punktów Marcina Gortata

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 08:41, Komentarzy: 0

0
0

Washington Wizards wygrali przed własną publicznością z Orlando Magic 108:99 w sobotnim meczu NBA.

W pierwszej "piątce" gospodarzy wyszedł Marcin Gortat. Polak przebywał na parkiecie 28 minut, a w tym czasie zdobył 13 punktów (trafił cztery z dziewięciu rzutów z gry oraz pięć na siedem rzutów osobistych), zanotował dziesięć zbiórek, a także po jednej asyście oraz bloku.

Najskuteczniejszym graczem "Czarodziei" był Kris Humphries, który zapisał na swoim koncie 23 punkty. Drugim najlepszym "strzelcem" zespołu ze stolicy Stanów Zjednoczonych okazał się Garrett Temble.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gracze Wizards, którzy minimalnie wygrali pierwszą część gry (29:27), jednak w drugiej lepsi okazali się "Magicy". Przyjezdni nadrobili straty i wyszli na prowadzenie. "Czarodzieje" swoją końcową przewagę wywalczyli w trzeciej (29:20) oraz czwartej kwarcie (29:23) tego spotkania.

Dzięki wygranej w Verizon Center, drużyna polskiego zawodnika przerwała serię trzech porażek z rzędu.