betclic

"Wygrana z Lechem to dla nas ważny moment"

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 12:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Pogoni z Lechem)

Jesteśmy szczęśliwi, bo od dawna wyczekiwaliśmy tego zwycięstwa. To również nasza pierwsza wygrana w grupie mistrzowskiej. To bardzo ważny moment dla nas – powiedział tuż po spotkaniu z Lechem Poznań (1:0) zawodnik Pogoni Szczecin, Ricardo Nunes.

Jedynego gola w tym starciu zdobył Łukasz Zwoliński. Doświadczony napastnik na listę strzelców wpisał się w 59. minucie rywalizacji. Wówczas strzałem głową z najbliższej odległości pokonał bezradnego w tej sytuacji Jasmina Buricia.

Jesteśmy szczęśliwi, bo od dawna wyczekiwaliśmy tego zwycięstwa. To również nasza pierwsza wygrana w grupie mistrzowskiej. To bardzo ważny moment dla nas. Taki sukces, po serii niepowodzeń, potrafi być bardzo motywujący – stwierdził doświadczony gracz, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Spisaliśmy się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że grając dwójką napastników, jesteśmy bardziej kreatywni w ofensywie. Stać nas wtedy na więcej. To również sprawia, że rywal ma także groźne sytuacje – kontynuował 29-letni południowoafrykański obrońca.

– W ostatnich minutach rywale zepchnęli nas do defensywy. Jednak nasza dobra gra w obronie to efekt tego, że dobrze przesuwaliśmy się na boisku. Przeciwnicy próbowali rozbić nas, ale przychodziło im to z trudem – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela