betclic

"Wygrana z Termalicą da nam komfort psychiczny"

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 14:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (piłkarze Śląska w meczu z Podbeskidziem)

- Wygrana z Termalicą da nam komfort psychiczny. Inni niech się martwią – mówi Kamil Biliński przed sobotnim spotkaniem z beniaminkiem z Niecieczy, cytowany przez oficjalną stronę Śląska Wrocław.
Zaledwie trzy kolejki pozostały do końca rozgrywek. Nikt nie jest jeszcze pewny utrzymania. - Walka będzie toczyć się do ostatniej kolejki, bo stawka jest bardzo duża – mówi Kamil Biliński. – Nikt nie chce stracić profitów, które wynikają z gry w ekstraklasie. Wiadomo też, że różnie układa się później przyszłość klubu. Każdy ma to na uwadze i walka dopiero się zaczyna. 

Śląsk mógł być już spokojniejszy, ale nie zdołał wywieźć punktów z Zabrza. Nawet przepiękna bramka Bilińskiego nie pomogła i wrocławianie musieli uznać wyźszość górników. - Chcemy zmazać plamę z meczu z Górnikiem, a najlepiej przekonywującym zwycięstwem – zapowiada napastnik. – Mamy świadomość, że wygrana z Termalicą da nam komfort psychiczny, więc ciężko pracujemy, żeby tego dokonać. Chcemy jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie, a niech inni się martwią. 

Bila zapewnia, że zielono-biało-czerwonych stać na powrót na zwycięskie tory - Jesteśmy w stanie z każdym wygrać – przekonuje Kamil. – Nie czujemy się na straconej pozycji w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków. Korona Kielce ostatnio pokazała, że da się z nią wygrać, także i my możemy. Powalczymy o miano najlepszej drużyny grupy spadkowej. Do tego dążymy, o to walczymy i ten cel chcemy zrealizować!
Źródło: slaskwroclaw.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela