Wygrane Man United, Man City i West Brom

Vlad1988/Shutterstock
Zlatan Ibrahimović uratował trzy punkty Manchesterowi United, który w środowym spotkaniu 16. kolejki mierzył się na wyjeździe z Crystal Palace. Czerwone Diabły remisowały na Selhurst Park 1:1 aż do 87. minuty.

W innym spotkaniu Manchester City pokonał Watford 2:0. Wynik na Etihad Stadium otworzył w 33. minucie Pablo Zabaleta, którego obsłużył Kevin de Bruyne. Niespełna godzinę później Raheem Sterling dostrzegł dobrze ustawionego Davida Silvę i natychmiast dograł mu piłkę. Hiszpański pomocnik bez problemów pokonał Gomesa.

Tottenham Hotspur wygrał 3:0 Hull City. Wydatnie do zwycięstwa Młotów przyczyniły się dwa gole Christiana Eriksena.

West Brom wygrał 3:1 ze Swansea Łukasza Fabiańskiego.Bohaterem meczu został Rondon, który aż trzykrotnie pokonał polskiego golkipera.