Wyjazdowa wygrana Olympique Marsylia

Piłkarze SM Caen przegrali przed własną publicznością z Olympique Marsylia 1:3 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 21. kolejki francuskiej Ligue 1. Tym samym, goście przerwali serię czterech remisów z rzędu.

Kibice zgromadzeni na Stade Michel d'Ornaco na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 12. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Michy Batshuayi, a asystował mu Abdelaziz Barrada.

Po przerwie prowadzenie gości podwyższył Georges-Kevin N'Koudou. Chwilę później kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Ronny Rodelin, który wykorzystał dogranie Juliena Feret. W końcówce rywalizacji wynik ustalił Bouna Sarr.

Dzięki wygranej, Olympique awansował na siódme miejsce w tabeli Ligue 1. Piłkarze z Marsylii mają na swoim koncie 29 punktów, z kolei Caen zdobyło do tej pory jedno "oczko" więcej i znajduje się na szóstej pozycji.