Wyjazdowa wygrana Rangers FC

ATGImages/Shutterstock
Piłkarze Rangers FC wygrali na wyjeździe z Patrick Thistle FC 2:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 35. kolejki ligi szkockiej.

Kibice zgromadzeni na Firhill Stadium na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 14. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Kris Doolan, któremu asystował Christie Elliot.

Goście nie dali za wygraną i zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 83. minucie do wyrównania doprowadził Barrie McKay, a w doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów dla przyjezdnych zdobył Joe Garner.

Rangers FC zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligi szkockiej. Piłkarze z Glasgow mają na swoim koncie 61 punktów, z kolei Patrick Thistle FC zdobyło do tej pory 42 "oczka" i znajduje się na szóstej pozycji.