Wyjazdowe przełamanie Interu

Ostatnia aktualizacja: 18/12/16 14:29, Komentarzy: 0

0
0

Inter Mediolan wygrał na wyjeździe z US Sassuolo 1:0 w pierwszym niedzielnym meczu 17. kolejki włoskiej Serie A.

W poprzednich pięciu spotkaniach drużyna z San Siro na stadionach rywali zdobyła tylko punkt. W pierwszej połowie kibice na Mapei Stadium nie zobaczyli ani jednego gola. Ten padł tuż po przerwie. Mauro Icardi podał do Antonio Candrevy, który zapewnił "Nerazzurrim" tak długo wyczekiwany triumf na wyjeździe.

Zespół prowadzony przez Stefano Pioliego zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 27 punktów. W następnej kolejce zagra u siebie z Lazio Rzym.

Natomiast podopieczni Eusebio Di Francesco plasują się na 16. pozycji ze zdobytymi 17 "oczkami". Ich kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Cagliari Calcio.