Wyjazdowy remis Olympique Marsylia

Piłkarze GFC Ajaccio zremisowali u siebie z Olympique Marsylia 1:1 (0:0) w zaległym środowym spotkaniu francuskiej Ligue 1.

Na Stade Ange-Casanova prowadzenie gościom dał jedenaście minut przed końcem Remy Cabella, ale już pięć minut później wyrównał Tunezyjczyk Mohamed Wael Larbi.

Ekipa z Korsyki po dwunastym remisie w sezonie pozostała na miejscu otwierającym strefę spadkową. Zespół z Prowansji natomiast awansował na jedenastą pozycję w klasyfikacji.

Nie oglądali bramek kibice na Stade Armand Cesari, gdzie SC Bastia podzieliła się punktami z FC Nantes. Druga drużyna z Korsyki po takim rozstrzygnięciu przesunęła się na dziesiątą lokatę w tabeli, natomiast popularne "Kanarki" są na ósmym miejscu.