Ostatnia aktualizacja: 25/10/16 22:56, Komentarzy: 7

0
7

Genoa CFC rozbiła u siebie AC Milan 3:0 w pierwszym meczu 10. kolejki Serie A.

Na Stadio Luigi Ferraris pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelił w 10. minucie Nikola Ninković. Serb wykorzystał dośrodkowanie w pole karne rywali i strzałem głową pokonał Gianluigiego Donnarummę.

Ekipa "Gryfonów" podwyższyła prowadzenie na 2:0 po tym, jak w 80. minucie samobójcze trafienie zapisał na swoim koncie defensor Milanu, Juraj Kucka.

Gwoździa do trumny Milanu przybił w 86. minucie Leonardo Pavoletti. Włoski napastnik wykorzystał błąd Alessio Romagnoliego i strzałem sprzed linii pola karnego wpakował futbolówkę do siatki.

Podopieczni Vincenzo Montelli od 56. minuty grali w dziesiątkę, ponieważ sędzia Luca Banti ukarał czerwoną kartką Rodrigo Palettę za faul na Luce Rigionim.

Zespół z portowego miasta po czwartym zwycięstwie w sezonie awansował na siódme miejsce w tabeli. "Rossoneri" doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i są na trzeciej pozycji w klasyfikacji.