Wysoka wygrana Milanu w derbach Mediolanu

Ostatnia aktualizacja: 31/01/16 23:02, Komentarzy: 4

0
4

W niedzielnych Wielkich Derbach Mediolanu Milan pokonał Inter 3:0. Bohaterem Rossonerich został Mbaye Niang, który nie dość, że zdobył gola, to jeszcze zaliczył asystę przy trafieniu Carlosa Baccy. Mauro Icardi w 70. minucie zmarnował natomiast rzut karny.

W ostatnich dwudziestu minutach wiele się działo. Najpierw "jedenastkę" zmarnował Icardi, który trafił w łupek, a dwie minuty później bramkę dla Milanu strzelił Bacca.

Losy najciekawszego meczu 22. kolejki włoskiej Serie A zostały ustalone w 77. minucie, gdy na raty Handanovicia pokonał wspomniany wcześniej Niang.

Przypomnijmy, że podopieczni Sinisy Mihajlovicia wygrali w lidze z Narazzurrimi po raz pierwszy od maja 2014 roku.