Wysoka wygrana Wisły Płock w Lidze Mistrzów

MediaPictures.pl/Shutterstock
Wisła Płock pewnie pokonała Besiktas w Stambule 38:29 w Lidze Mistrzów. Polski zespół jest bliski wywalczenia awansu.

Wisła Płock rozegrała dzisiaj znakomite zawody. Panowała na parkiecie niepodzielnie i odniosła bardzo pewne zwycięstwo. Polacy od pierwszej do ostatniej minuty prowadzili w spotkaniu. Już na początku uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Dosyć wyrównane było pierwsze 15 minut, potem dominowała już tylko jedna drużyna. Na przerwę Wisła Płock schodziła z 4 bramkami przewagi.

Druga połowa to jeszcze większa dominacja drużyny z Płocka. Po dziewięciu minutach drugiej odsłony było już 25:18, a po chwili 27:18. Polacy w następnych minutach kontrolowali spotkanie i utrzymywali kilkubramkową przewagę. Wisła Płock ostatecznie wygrała mecz z Besiktasem 38:29.

Besiktas JK Stambuł - Orlen Wisła Płock 29:38 (15:19)