betclic

Występ Pazdana w meczu z Pogonią pod znakiem zapytania

Ostatnia aktualizacja: 13/10/16 19:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Piłkarze Legii Warszawa są już po ostatnim treningu przed piątkowym meczem z Pogonią Szczecin. Na boisku pojawili się niemal wszyscy - zabrakło jedynie Steevena Langila, który nie zdążył wrócić ze zgrupowania reprezentacji Martyniki. Oznacza to, że piłkarz nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Normalnie z zespołem ćwiczył natomiast Michał Pazdan, który w Szczecinie jednak raczej nie zagra - informuje portal Legia.Net. 

Legioniści pod okiem trenerów od przygotowania fizycznego solidnie rozgrzewali się przed startem ćwiczeń taktycznych. Oddzielnie pod okiem Krzysztofa Dowhania i Grzegorza Szamotulskiego trenowała trójka golkiperów. W zajęciach pierwszego zespołu wzięli udział gracze rezerw, Stojan Vranjes i Konrad Michalak. Bośniak może wkrótce wrócić do pierwszego składu. 

W czwartek wieczorem mistrzowie Polski samolotem udadzą się do Szczecina. W piątek rano odbędą rozruch, a po meczu udadzą się na lotnisko i wrócą do stolicy, by jak najszybciej rozpocząć regenerację przed zbliżającym się spotkaniem w Madrycie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 7301
Oceny: +20616
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
13.10.2016 / 20:29:26
Fajnie....samolotem.

Tabela