Występ Sobiecha, Hannover 96 stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

zojkeram/Shutterstock
Hannover 96 zremisował na wyjeździe z FC Erzgebirge Aue 2:2 w sobotnim meczu 30. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi. Od 80. minuty w zespole gości grał Artur Sobiech.

Przyjezdni objęli prowadzanie w trzeciej minucie po strzale Waldemara Antona. Do remisu doprowadził jeszcze w pierwszej połowie Pascal Kopke. Goście ponownie prowadzili po niemal godzinie gry za sprawą trafienia Martina Harnika. W czwartej minucie doliczonego czasu gry wyrównującą bramkę dla miejscowych zdobył Dimitrij Nazarov.

Drużyna z Hanoweru zajmuje drugie miejsce w tabeli ze zdobytymi 57 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Fortuną Dusseldorf.

Natomiast FC Erzgebirge Aue plasuje się na 15. pozycji i ma na swoim koncie 33 „oczka”. Jego kolejnym rywalem będzie Wurzburger Kickers.