betclic

Wzmocnienie sztabu szkoleniowego Liverpoolu

Ostatnia aktualizacja: 15/10/15 16:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. nui7711 / Shutterstock.com

Zeljko Buvać oficjalnie dołączył do sztabu szkoleniowego Liverpoolu. 54-letni bośniacki trener od teraz będzie sprawował funkcję asystenta Juergena Kloppa - informuje "Liverpool Echo".

Doświadczony trener miał pojawił się w Melwood (ośrodek treningowy The Reds) na początku bieżącego tygodnia, ale na przeszkodzie stanęły problemy proceduralne. Bośniak nie otrzymał bowiem na czas pozwolenia na pracę.

Trudności jednak bardzo szybko zostały załatwione przez przedstawicieli klubu. Po raz pierwszy Zeljko Buvać zajęcia z pierwszym zespołem poprowadził w środę, tak więc bez problemów pojawi się na ławce rezerwowych podczas sobotniego spotkania z londyńskim Tottenhamem w ramach 9. kolejki Barclays Premier League.

Zakontraktowanie przez ekipę z czerwonej części Merseyside byłego zawodnika SC Neukirchen nie jest wielkim zaskoczeniem, albowiem Juergen Klopp już od dawna nie tylko pracuje z 54-latkiem, ale także z nim się przyjaźni.

Współpracownikami pierwszego szkoleniowca Liverpoolu będą również Peter Krawietz oraz Pepijn Lijnders, który w drużynie z Anfield pracuje już od dłuższego czasu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela