betclic

Xavi: Iniesta musi poprowadzić Hiszpanię do sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 18/06/16 16:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Xavi komplementuje Andresa Iniestę. Jego zdaniem pomocnik Barcelony może poprowadzić reprezentację Hiszpanii do sukcesu na EURO 2016.

Iniesta ma za sobą dwa świetne mecze na mistrzostwach Europy. Według Xaviego to jeden z najlepszych piłkarzy w dziejach Hiszpanii.

- Uznanie, które Iniesta otrzymuje od swoich kolegów z drużyny jest bardzo istotne. Przez to czuje się ważny. Musi być jednym z liderów, który poprowadzi reprezentację Hiszpanii do wielkiego sukcesu - mówi Xavi.

- Andres jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii Hiszpanii, a przecież ma przed sobą jeszcze kilka lat gry. Cieszę się, że gra dobrze, bo to mój przyjaciel. Życzę mu wszystkiego dobrego - dodaje były rozgrywający reprezentacji Hiszpanii.

Jednym z najlepszych obrońców turnieju jest Gerard Pique. Obrońca Barcelony w ostatnich miesiącach był wygwizdywany podczas meczów reprezentacji Hiszpanii.

- Pique udowodnił, że bardzo angażuje się w meczach reprezentacji. Jest liderem w szatni i na boisku. Gol, którego strzelił w meczu z Czechami, nieco uspokoił nastroje wokół niego - komentuje Xavi.
Źródło: marca.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!