betclic

Xavi o El Clasico: Mogło być 5:0 albo więcej

Ostatnia aktualizacja: 22/11/15 21:33, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack/Shutterstock

Na temat wczorajszego E Clasico wypowiedział się wieloletni piłkarz Barcelony, Xavi. Jego zdaniem klub z Katalonii mógł wygrać zdecydowanie wyżej. 

- Nawet jeśli nie było 5:0, to mogło spokojnie być, albo więcej, bazując na sytuacjach, które mieliśmy. Madryt również miał z dwie-trzy okazje, ale Barcelona stworzyła ich co najmniej 20 i to mogło być zdecydowanie bardziej przekonywujące zwycięstwo - stwierdził cytowany przez hiszpański dziennik "Marca".

- Barcelona była znacznie lepsza w każdym aspekcie gry: w ataku, w obronie, była bardziej skoncentrowana i ciągle wywierała presję na rywalu. Sądzę, że Barcelona zaserwowała nam piłkarski majstersztyk. To było niesamowite. Bardzo mi się to podobało i pogratulowałem im wygranej - powiedział Xavi.

- Wszystkie gole były wspaniałe, ale zagranie do Andresa Iniesty było wyjątkowe. Poza tym Busquets, Andres i Neymar byli nie do zatrzymania. Myślę, że cała drużyna, włączając Bravo, zasłużyła na oceny 10/10. Jedynym minusem był uraz Mascherano, ale to ogólnie był znakomity występ - mówił były gracz klubu z Katalonii.
Źródło: marca.com
Dodaj komentarz
Senior
balcerona
Zarejestrowany od: 1679 dni
Ilość komentarzy: 848
Oceny: -3396
Kibicuje:
Manchester United Polska
23.11.2015 / 18:52:42
AHAHAHAHAHAHAHA właściwie to Real tez miał niewykorzystane szansy, wiec jakie 5:0

Tabela