betclic

Xavi: Wilshere ma wielki talent

Ostatnia aktualizacja: 30/10/15 18:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Były gwiazdor FC Barcelony, Xavi Hernandez przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest pod wielkim wrażeniem talentu Jacka Wilshere'a.

Pomocnik Arsenalu Londyn leczy obecnie kontuzję kostki i od początku sezonu nie pojawił się na boisku. Mimo to Hiszpan uważa, że 23-latek ma wszelkie predyspozycje, aby stać się kluczowym zawodnikiem dla swojego klubu i reprezentacji Anglii.

- Pamiętam, kiedy w 2011 roku zagrał przeciwko Barcelonie. Miał wtedy jakieś 20 lat i pokazał się z fantastycznej strony. To wielka szkoda, że w ostatnich dwóch latach doznał tylu urazów - powiedział Xavi w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "Sport".

- Jeśli dostanie szansę na zachowanie ciągłości w grze, może stać się piłkarzem, który sprawi różnicę. Mam na myśli zarówno Arsenal, jak i kadrę narodową. To nie jest typowy angielski zawodnik - dodał.

- Mimo że nie ma wielkiej siły fizycznej, jest naprawdę utalentowany. Świetnie rozgrywa i potrafi utrzymać piłkę przy nodze. Patrząc na jego grę, wydaje się, jakby nie pochodził z Wysp - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!