betclic

Yaya Toure: Możemy pokonać każdego

Ostatnia aktualizacja: 24/11/15 15:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport/Shutterstock

Manchester City zmierzy się w środę z Juventusem w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pomocnik "The Citizens", Yaya Toure, jest przekonany, że jego drużyna jest na tyle silna, iż może pokonać każdego przeciwnika.

- Naszym tegorocznym celem jest zdobycie każdego możliwego trofeum. Jestem pewien, że z meczu na mecz będziemy grać coraz lepiej - powiedział reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Wiem, że wygranie wszystkiego będzie trudne, ale będziemy próbować z całych sił. Mamy do tego odpowiednią drużynę i dobrych zawodników, dlatego myślę, że stać nas na pokonanie każdego - dodał.

- Kluczem do odniesienia sukcesu w Lidze Mistrzów będzie zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Nie wiem jednak, co wydarzy się w Turynie. Naszym celem jest zakończenie tej fazy na czele stawki, a następnie walka o jak najlepsze miejsce - podsumował.

Podopieczni Manuela Pellegriniego znajdują się obecnie na pierwszej lokacie w grupie D. Nad drugim Juventusem mają jeden punkt przewagi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!