betclic

Young: Oglądanie LM w domu nie było fajne

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 16:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Pomocnik Manchesteru United, Ashley Young przyznał, że nie może doczekać się powrotu do Ligi Mistrzów w tym sezonie. 31-latek przyznaje, że okres, kiedy Czerwone Diabły nie brały udziału w tych rozgrywkach, był bardzo frustrujący zarówno dla niego, jak i jego kolegów.

- Rok temu siedziałem w domu i oglądałem Ligę Mistrzów w telewizji z rodziną, więc jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę znowu grać w tych rozgrywkach. To największe i najlepsze rozgrywki - mówił Young.

- Brakowało mi tego. Nie sądzę, aby w drużynie był zawodnik, który ma inne odczucia. Brak udziału w LM to już przeszłość i wszyscy czekamy na najbliższe spotkanie. Każdy zawodnik chce pojawić się w podstawowej jedenastce, ja też. Gdy wychodzę na murawę z ławki rezerwowych, tak jak w meczu z Liverpoolem, chcę pokazać szkoleniowcowi, że jestem gotów dawać z siebie maksimum. Zawsze powtarzałem, że rywalizacja o miejsce w składzie jest dobra - zaznaczył piłkarz Man Utd.

- Jeżeli menadżer zechcę, abym grał, to oczywiście będę się cieszył. Mogę grać na wielu pozycjach, nie ważne czy z przodu czy w pomocy - zadeklarował Young.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!