betclic

Z drużyny mistrza Polski do I ligi

Ostatnia aktualizacja: 01/02/16 15:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. LensTravel / Shutterstock.com

Pierwszoligowa Arka Gdynia za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej opublikowała pełną listę zawodników, którzy znaleźli się w kadrze na obóz przygotowawczy w Gniewinie. W tym gronie nie ma jeszcze Dariusza Formelli. Lech Poznań potwierdził, że ich pomocnik zostanie wypożyczony do klubu z Gdyni.

Formella przebywał na zgrupowaniu "Kolejorza" w hiszpańskim Alhaurin el Grande.

- 20-letni piłkarz przed poniedziałkowym treningiem pożegnał się z kolegami oraz sztabem szkoleniowym. Jeszcze przed podpisaniem umowy wypożyczenia wróci do Poznania, a po przejściu testów medycznych dołączy do Arki, która w poniedziałek wyjechała na obóz w Gniewinie - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu z Poznania.

Zgrupowanie Arki w Gniewinie potrwa przez najbliższy tydzień. Na ligowe boiska plasująca się na drugim miejscu w ligowej tabeli Arka Gdynia wróci na początku marca. Wówczas zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Katowice w ramach. 20. kolejki.

Kadra Arki Gdynia na obóz w Gniewinie:

Bramkarze: Konrad Jałocha, Kamil Kotkowski, Jakub Miszczuk,

Obrońcy: Alan, Michał Marcjanik, Krzysztof Sobieraj, Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Marcin Warcholak, Tomasz Wojcinowicz, Paweł Wojowski,

Pomocnicy: Miroslav Bozok, Maksymilian Hebel, Yannick Kakoko, Patrik Lomski, Antoni Łukasiewicz, Damian Mosiejko, Michał Nalepa, Grzegorz Tomasiewicz, Rashid Yussuff,

Napastnicy: Paweł Abbott, Marcus Vinicius, Rafał Siemaszko.
Źródło: asinfo./lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela