betclic

Z ligi szwajcarskiej do Śląska Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 29/02/16 19:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Kubiś, wikipedia

Bence Mervo został wypożyczony ze szwajcarskiego FC Sion do Śląska – poinformowano na stronie internetowej wrocławskiego klubu. Węgier będzie występował w drużynie "Wojskowych" do końca sezonu.

Mervo jest środkowym napastnikiem. Barw FC Sion broni od września ubiegłego roku. Wcześniej występował w MTK Budapeszt i ETO FC Gyor.

Nowy nabytek Śląska jest królem strzelców ubiegłorocznych mistrzostw świata zawodników do lat 20. Podczas młodzieżowego mundialu zapisał na swoim koncie pięć trafień.

Mervo będzie rywalizował o miejsce w składzie z Mariuszem Idzikiem, Konradem Kaczmarkiem i Kamilem Bilińskim. Obecnie najlepszym strzelcem drużyny prowadzonej przez Romualda Szukiełowicza jest Biliński, który ma na swoim koncie cztery gole.

Do moich największych atutów zaliczyłbym przede wszystkim technikę. Dobrze czuję się też w grze kombinacyjnej. Do tego mam niezłe warunki fizyczne. Z polskiej ligi kojarzę Nemanję Nikolicia, który występuje na mojej pozycji. Znam się również z Andrasem Gosztonyim – powiedział Mervo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela