betclic

"Z naszej grupy awansują trzy drużyny, w tym Ukraina i Polska"

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 21:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Jestem przekonany, że z naszej grupy awansują trzy drużyny, w tym Ukraina i Polska, a i Niemcom nie będzie łatwo. Ukraina nie będzie dla nich słabym przeciwnikiem, szczególnie że widziałem w sparingach, że bardzo dobrze w drużynie adaptują się młodzi zawodnicy, w tym Kowalenko z Szachtara Donieck, którzy wchodząc na boisko dają dużo świeżości w grze ukraińskiej reprezentacji – mówi w rozmowie z oficjalną stroną Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk.

Zawodnik przyznał, że wypoczął podczas wakacyjnej przerwy. - Pojechałem do domu, ale już w zeszłym tygodniu byłem w Białymstoku. Sebastian Madera zaprosił mnie na wesele, to przyjechałem do niego i trochę można było się pobawić – zaznaczył po pierwszym letnim treningu pomocnik białostoczan.

- W domu mogłem zobaczyć swoją rodzinę i nabrałem sił do treningów. Czeka nas sporo pracy – najpierw dwa tygodnie tutaj, a następnie dwa tygodnie w Słowenii i startujemy z nowym sezonem – dodał ukraiński zawodnik Żółto-Czerwonych cytowany przez jagiellonia.pl.

- Dzisiaj jechaliśmy z Rafałem i mówiliśmy sobie, że teraz to wszyscy mówią o Euro, które właśnie się zaczyna. W ciągu godziny wspominano o tym kilkadziesiąt razy. Jakieś żarty, słyszałem też coś o robieniu pierogów z piłkarzami, czy coś takiego… Na Ukrainie tego nie ma, tylko co najwyżej w wiadomościach sportowych – śmieje się doświadczony piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
antolakis
Zarejestrowany od: 326 dni
Ilość komentarzy: 69
Oceny: +483
Kibicuje:
PSG Bayern Monachium Holandia Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla Hiszpania Lechia Gdańsk
11.06.2016 / 23:01:47
Nie mówie ze polska nie wyjdzie ,ale co to za nagłówek