betclic

"Z Niemcami możemy liczyć na kolejne zwycięstwo"

Ostatnia aktualizacja: 12/06/16 20:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. fotobroda/Shutterstock

Grzegorz Krychowiak po meczu z Irlandią Północną bardzo odważnie stwierdził, że w następnym meczu - z Niemcami - Polacy mogą powalczyć o kolejne zwycięstwo.

Nie straciliśmy dziś bramki i uważam, że to coś pozytywnego. Teraz w dobrych nastrojach będziemy mogli przygotowywać się do kolejnych spotkań. Przyjechaliśmy tutaj po to, aby udowodnić swoje możliwości, ale nie popadamy w hurraoptymizm, trzeba zachować chłodną głowę. W meczu z Niemcami możemy liczyć na kolejne zwycięstwo – zapowiedział Grzegorz Krychowiak cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Nie uznaję takich nagród, jak zawodnik meczu. Uważam, że to nagroda całego zespołu. Cała jedenastka i zawodnicy którzy weszli, zagrali fantastyczne zawody. Zaczęliśmy ten turniej tak, jak chcieliśmy. Apetyty są bardzo duże i miejmy nadzieję, że pokażemy niejednokrotnie, na co stać ten zespół. To, że dziś strzeliliśmy tylko jednego gola potwierdza, że to był bardzo niewygodny rywal. Nie ma łatwych spotkań i każdy mecz trzeba wywalczyć, wybiegać, lecz nie ukrywam, że chcemy coś osiągnąć na tym turnieju i dojść jak najdalej. Aby jednak to się udało, nie możemy zadowalać się z trzech punktów i popaść w euforię - przestrzegał pomocnik Sevilli.

- Uważam, że zawodnicy którzy występują w dużych europejskich klubach, są w stanie przełożyć swoje doświadczenie na mecze kadry. Co do kolejnego meczu, znamy dobrze zespół Niemiec, ale podejdziemy do tego meczu z właściwym nastawieniem - cel jest ten sam, czyli zwycięstwo. Oczywiście, faworytem są nasi rywale i mamy do nich ogromny szacunek, ale na pewno zagramy o pełną stawkę. W momencie kiedy zakładamy koszulkę z orzełkiem na piersi presja oczywiście wzrasta, ale ona jest pozytywna i napędza. Gra w reprezentacji narodowej, na tak wielkiej imprezie, to coś wyjątkowego – dodał Polak.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior
czerdamian
Zarejestrowany od: 898 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +45
Kibicuje:
Polska FC Barcelona Atlético Madryt Barcelona II Pogoń Siedlce
12.06.2016 / 22:39:32
Mamy szansę wygrać z Niemcami. Jeśli się to stanie to będzie wspaniale, ale jeśli byłby remis to dla mnie byłby to bardzo dobry wynik. Oby pokazać się z jak najlepszej strony.