betclic

Z rezerw Lechii do... Legii?

Ostatnia aktualizacja: 16/07/15 18:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Od niedawna z zespołem rezerw Legii trenuje Macedończyk Alban Sulejmani. Testowany zawodnik zagra w sobotnim sparingu z Jagiellonią II Białystok. 

- Nie wiem jeszcze do kiedy będę ćwiczył z legionistami. Koledzy z zespołu są bardzo dobrymi zawodnikami, prezentują wysokie umiejętności i szybko złapaliśmy wspólny język. Interesują się mną też inne kluby - ze swojego kraju oraz z Niemiec. Nie będę jednak zdradzał ich nazw. Mogę tylko powiedzieć, że w Macedonii chodzi o ekipę występującą w najwyższej klasie rozgrywkowej - powiedział Legia.Net skrzydłowy.

- Rok temu trafiłem do Lechii Gdańsk. Ćwiczyłem tam z rezerwami i pierwszym zespołem przez pół roku. To dobry zespół, który występuje na świetnym stadionie. Prezentowałem się tam w meczach towarzyskich. W ostatnim czasie trenowałem z kolei z Vardarem Skopje - powiedział Sulejmani pytany o ostatnie miesiące.

- Legia to wielki klub, w którym są dobre warunki do rozwoju oraz wykwalifikowani trenerzy. Najważniejsza jest dla mnie regularna gra, najlepiej w pierwszym zespole - choćby w Macedonii. Chciałbym zostać jednak przy Łazienkowskiej - dodał Sulejmani.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!