betclic

"Za Beniteza robiliśmy rzeczy źle "

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 09:00, Komentarzy: 3

1
3
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Keylor Navas, bramkarz Realu Madryt, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że to, czego potrzebuje nowy opiekun Królewskich, to zaufanie i podporządkowanie się jego poleceniom. Golkiper przyznał jednocześnie, że nie wszystko w tym sezonie układało się w jego drużynie tak, jak powinno.

Zidane zastąpił kilka tygodni temu Rafaela Beniteza. Ten drugi nie był ulubieńcem kibiców, zawodził też w kluczowych momentach, jak w spotkaniu przeciwko Barcelonie, gdy nie potrafił zapobiec dotkliwej porażce. Zdaniem Navasa również z tych niepowodzeń trzeba umieć wyciągnąć wnioski.

- Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że musimy wziąć głęboki oddech, popatrzeć za siebie i uświadomić sobie, że robiliśmy pewne rzeczy źle - przyznał, odnosząc się do okresu pracy Beniteza.

- U Zidane'a czujemy, że jeśli wygrywamy, to robimy to razem, wygrywają wszyscy. A jeśli przegrywamy, również ta porażka dotyczy każdego - dodał.

- Jak teraz widzę nasz zespół? Jako pewny siebie. Musimy walczyć do końca, mamy jeszcze sporo opcji - kontynuował.

- Trzeba szanować nowego trenera. Po każdej zmianie na tym stanowisku musisz dawać menedżerowi wszystko, o co cię prosi. Zidane jest osobą, do jakiej ma się szacunek. Wie, czego chce, a my powinniśmy mu się podporządkować. Oczywiście ma swoje poczucie humoru, ale na treningach jest już poważnie - zakończył.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 510 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
23.01.2016 / 13:18:16
Oby Zizou odniósł sukces w Realu.
Junior starszy
AtomekVEBHM
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 182
Oceny: +1175
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
22.01.2016 / 11:22:42
Zizu ma autorytet byl wspanialym pilkarzem i zawodnicy go szanuja.
Senior
Hektoreczek3
Zarejestrowany od: 501 dni
Ilość komentarzy: 534
Oceny: +4308
Kibicuje:
Bayern Monachium Polska Real Madryt Hiszpania
22.01.2016 / 11:13:03
Za Beniteza to wyglądało to tak jakby wszystko było robione źle, czasem można by mówić o tym ze niektórzy piłkarze specjalnie chcieli go zwolnić... ;p Ale to już, szukanie dziury w całym ;P

Tabela