betclic

Zabaleta: Potrzebuję kilku meczów, by wrócić do formy

Ostatnia aktualizacja: 02/01/16 19:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jefferson Bernardes/Shutterstock

Obrońca Manchesteru City, Pablo Zabaleta, wierzy, że nareszcie zakończyły się jego problemy z kontuzjami. Argentyńczyk przez pierwsze dwa miesiące sezonu pauzował z powodu urazu kolana. Na boisko powrócił w październiku, ale tylko na pięć meczów. 

Piłkarz uszkodził bowiem wiązadło w meczu Capital One Cup przeciwko Crystal Palace i na kolejne dwa miesiące musiał pożegnać się z piłką. - Z kolanem jest już dobrze i czułem się świetnie podczas treningów w ostatnich dniach - powiedział Zabaleta.

- Parę dni przed meczem z Sunderlandem rozpocząłem pełny trening. Potrzebowałem jeszcze kilku intensywnych sesji treningowych z drużyną, żeby wrócić do formy. Dobrze było znaleźć się na ławce przeciwko Leicester - dodał doświadczony defensor. 

- Uszkodziłem to samo wiązadło co na początku sezonu, ale trochę inny jego fragment. To był po prostu pech. Widziałem się ze specjalistą, żeby upewnić się, że wrócę na sto procent i uraz się nie powtórzy. Wziąłem kilka zastrzyków i czuję się doskonale - zaznaczył Zabaleta. 

- Teraz potrzebuję jedynie kilku pojedynków, by wrócić do formy. Mamy dużo spotkań w styczniu i ważne jest, żebyśmy mieli jak najwięcej zdrowych zawodników. To bardzo ważna część sezonu - zauważył zawodnik The Citizens.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!