Zabawna wpadka pomocnika FC Barcelony. Zaskoczyło go krzesełko na stadionie [WIDEO]

W niedzielę Barcelona zdeklasowała Atletico Madryt, wygrywając 3:0. Pod koniec meczu Fermin Lopez zaskoczył swoim zachowaniem na ławce.
Początkowo pomocnik miał rozpocząć spotkanie na ławce rezerwowych. W trakcie rozgrzewki urazu doznał jednak Andreas Christensen.
Fermin zastąpił Duńczyka w wyjściowej jedenastce. 20-latek sprawdził się, pomagając drużynie w odniesieniu prestiżowego zwycięstwa. W drugiej połowie wychowanek La Masii trafił do siatki, wykorzystując dogranie Roberta Lewandowskiego.
Robert Lewandowski i Fermin Lopez w meczu Atletico - Barcelona
Oscar J Barroso / pressfocus
W 82. minucie Lopez został zmieniony przez Marca Casado. Niedługo potem przydarzyła mu się mała wpadka na ławce rezerwowych.
Fermin żywiołowo rozmawiał z jednym z trenerów, nagle wstał, po czym chciał znów usiąść. Krzesełko złożyło się jednak, więc piłkarz niespodziewanie wylądował na ziemi. Rozbawił tym siedzącego obok Marcosa Alonso.
Barcelona zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli. Jej kolejnym rywalem będzie Las Palmas.
W tym sezonie Fermin wystąpił w 32 spotkaniach "Dumy Katalonii". Strzelił w nich sześć goli i dorzucił do tego jedną asystę. Jego umowa z klubem obowiązuje do 2027 roku.