betclic

Zachwalał go Nikolić, ale do Legii nie trafi

Ostatnia aktualizacja: 02/01/16 17:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Na początku sierpnia węgierskie media informowały, że Legia Warszawa chce sięgnąć po drugiego piłkarza Videotonu. Po Nemanji Nikoliciu chodzić miało o skrzydłowego Adama Gyurcso. Temat na łamach prasy powrócił na początku grudnia - czytamy na portalu Legia.Net.

24-letni zawodnik w styczniu będzie do wzięcia za darmo. Jego umowa z Videotonem wygasa i podobnie jak Nikolić latem, może zmienić klub bez konieczności płacenia za niego kwoty odstępnego. Gyurcso zachwalał działaczom Legii sam Nikolić. Nic dziwnego, bo w barwach Videotonu to właśnie po akcjach skrzydłowego reprezentacji Węgier, obecny snajper Legii strzelał najwięcej goli.

Gyurcso dwanaście razy występował w kadrze narodowej i może występować zarówno na skrzydle oraz w ataku. W poprzednim sezonie zanotował osiemnaście asyst i strzelił siedem goli. W obecnym w 25 meczach zdobył już 9 bramek i ma na koncie 4 asysty. 

Statystyki są naprawdę godne i sam piłkarz wygląda interesująco, ale wygląda na to, że do Legii nie trafi. W sobotę prezes Legii Bogusław Leśnodorski oświadczył na Twitterze: "Co do skrzydłowych, to Legia uważa, ze Kamil Mazek jest lepszy niż Adam Gyurcso".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela