betclic

"Zagłębie skutecznie zneutralizowało nasze mocne strony"

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 16:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Najważniejsze na ten moment jest to, że Lechia znajduje się poza pierwszą ósemką. W tym momencie musimy skupić się przede wszystkim na powrocie na wyższe miejsce w tabeli – stwierdził bramkarz Lechii Gdańsk, Łukasz Budziłek tuż po przegranym 0:1 spotkaniu z Zagłębiem Lubin.

- Każdy widział jak wyglądał ten mecz. Zagłębie broniło się praktycznie całą drużyną i ciężko nam było znaleźć na to sposób. Niebywałe jest to, że grając tak defensywnie na własnym boisku można odnieść zwycięstwo. Ostatecznie trzy punkty zostają w Lubinie i to nasi rywale mogą być zadowoleni po tym spotkaniu. Zagłębie skutecznie zneutralizowało nasze mocne strony – przyznał 24-latek, cytowany przez "lechia.pl".

Nie miałem w tym meczu wiele pracy, ale przez cały czas starałem się być skoncentrowany i jak najlepiej przygotowany na każdy strzał. Przy bramce dla Zagłębia popełniliśmy kilka błędów. Możliwe, że i ja mogłem się lepiej ustawić, ale muszę dokładnie przeanalizować tę sytuację – kontynuował.

Filip Starzyński oddał mocny, niesygnalizowany strzał w krótki róg. Starałem się obronić to uderzenie najlepiej jak mogłem, ale nie udało mi się dosięgnąć piłki. Nie wykluczam, że byłem źle ustawiony – ocenił.

Najważniejsze na ten moment jest to, że Lechia znajduje się poza pierwszą ósemką. W tym momencie musimy skupić się przede wszystkim na powrocie na wyższe miejsce w tabeli – zaznaczył.

Przed nami bezpośredni mecz z Jagiellonią, który z pewnością musimy wygrać. Mamy jednak świadomość, że jedno zwycięstwo nam nie pomoże i aby zakwalifikować się do grupy mistrzowskiej potrzebna jest nam seria zwycięstw – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela