betclic

Zagumny: To było wspaniałe 20 lat

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 20:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

W niedzielę 11 września w katowickim Spodku odbyło się uroczyste zakończenie kariery reprezentacyjnej Pawła Zagumego. - To było wspaniałe 20 lat. Nie zamieniłbym ich chyba na nic w świecie – powiedział były rozgrywający biało-czerwonych, cytowany przez oficjalną stronę Polskiego Związku Piłki Siatkowej. 

- Grałem z pasją przez wiele lat i być może dlatego sukcesy w końcu przyszły. Na początku nie było łatwo w seniorskiej siatkówce. Wiele lat przegrywaliśmy ważne mecze, ale w końcu ten los się odwrócił i mogliśmy wspólnie cieszyć się z kilku medali, które zdobyliśmy przez ostatnią dekadę - powiedział na konferencji prasowej Paweł Zagumny.

- Spodek jest bardzo ważnym miejscem w historii polskiej siatkówki. W 1998 roku zaczęliśmy tu Ligą Światową i przez wiele lat, praktycznie co roku, braliśmy tu udział w tych rozgrywkach. Raz wygrywaliśmy, raz przegrywaliśmy, ale tak niezapomnianej atmosfery jak w katowickiej hali nie ma na żadnym innym obiekcie. Uwielbiałem tu grać, bo pasuje mi tu praktycznie wszystko. Oczywiście mam w pamięci mecz Mistrzostw Świata, taki o jakim marzy każdy siatkarz - wejść na zmianę i odwrócić losy spotkania. To na pewno będę pamiętał do końca życia - podkreślił Zagumny. 
Źródło: pzps.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!