betclic

Zaległy mecz w Rybniku w sobotę, Falubaz podejmie Spartę dopiero 6 maja

Ostatnia aktualizacja: 11/04/16 21:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Baran, wikipedia

Zaległy mecz inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Betard Spartą Wrocław odbędzie się w piątek 6 maja Natomiast mecz pomiędzy ROW-em Rybnik i Get Well Toruń odbędzie się w najbliższą sobotę.

Początek zawodów na obiekcie w Grodzie Bachusa zaplanowano na godzinę 19:30. 

Data 6 maja już w niedzielę pojawiała się w rozmowach z przedstawicielami obu klubów. Oba kluby w poniedziałek ostatecznie się porozumiały i przekazały tę informację PGE Ekstralidze. Organizator rozgrywek zaakceptował termin.

Po tej decyzji nastąpiło również przesunięcie terminu spotkania zielonogórzan w Grudziądzu. Pierwotnie Falubazem miał się zmierzyć z GKM-em właśnie w piątek 6 maja. Mecz odbędzie się jednak dwa dni później, w niedzielę 8 maja.

Początek zawodów na obiekcie dwunastokrotnych mistrzów Polski zaplanowano zaś na najbliższą sobotę na godzinę 17. Spotkanie poprowadzi arbiter Krzysztof Meyze. 

Pierwotnie konfrontacja "Rekinów" z "Aniołami" miała odbyć się w minioną niedzielę. Na przeszkodzie stanęły wówczas jednak niesprzyjające warunki atmosferyczne.

(za falubaz.com i speedwayekstraliga.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!