betclic

Załuska: Morale Wisły poszło w górę

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 07:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Cieszę się każdym kolejnym meczem. Zaczęliśmy tracić mniej bramek niż to było kilka tygodni temu. Widać, że ciężka praca na treningach idzie w dobrym kierunku – powiedział na konferencji prasowej przed poniedziałkowym meczem z Zagłębiem Lubin zawodnik Wisły Kraków, Łukasz Załuska.

Biała Gwiazda po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli piętnaste miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie czternaście punktów. Do ósmej Legii Warszawa tracą w tym momencie dwa "oczka".

Coraz mniej traconych bramek? Na pewno ma to dla nas duże znaczenie. Sam fakt, że po meczu pucharowym z Lechem zremisowanym na trudnym terenie drużyna nie była zadowolona, a wręcz była zawiedziona. To świadczy o tym, że morale zespołu w ostatnich tygodniach poszło w górę – przyznał Łukasz Załuska, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Cieszę się każdym kolejnym meczem. Myślę, że ta gra defensywna w ostatnim czasie wygląda bardzo solidnie. Zaczęliśmy tracić mniej bramek niż to było kilka tygodni temu. Widać, że ciężka praca na treningach idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że zagram w poniedziałek i zrobię wszystko, żebyśmy wrócili do Krakowa z trzema punktami – zaznaczył.

Wiadomo, że należy być czujnym przez cały czas i gotowym w każdej sekundzie, bo przychodzi taki moment, że trzeba interweniować. Ale mniej sytuacji dla rywali to najlepszy dowód na to, że jako drużyna bronimy lepiej i teraz naprawdę trudno nam strzelić bramkę. Każdego dnia ciężko nad tym pracujemy i w końcu przynosi to efekty – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20476
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 10:59:28
No Wisła jak wygra to też skoczy jak ze sprężyny w górę. :)

Tabela