betclic

Zamachowiec z Brukseli podszywał się pod byłego gracza Interu

Ostatnia aktualizacja: 29/03/16 17:21, Komentarzy: 1

1
1
Fot. Fakwes, wikipedia

Khalid El Bakroui - zamachowiec, który wysadził się w powietrze na stacji metra w Brukseli - podszywał się pod byłego piłkarza Interu Mediolan, Ibrahima Maaroufiego - informuje "La Gazzetta dello Sport".

Kilka dni temu na lotnisku oraz w stacji metra w Brukseli doszło do zamachów terrorystycznych. Zginęło kilkadziesiąt osób, a jeszcze więcej zostało rannych. Za zamach w metrze odpowiedzialny był Khalid El Bakroui. Włoski dziennik wyjawił właśnie, że terrorysta wykorzystując tożsamość Ibrahima Maaroufiego, mógł swobodnie podróżować po Europie - przebywał we Włoszech, Grecji, a potem w Belgii. Co więcej, wynajmował mieszkanie w Paryżu, gdzie zdaniem Sky Sports terroryści planowali zamachy w stolicy Francji.

Maaroufi to belgijski piłkarz pochodzenia marokańskiego. Wychowanek Anderlechtu Bruksela, lata 2006-2009 spędził w Interze Mediolan. W sezonie 2007/2008 zagrał w jednym meczu Serie A. Obecnie występuje we włoskiej Vicenzie Calcio. "La Gazzetta dello Sport" podkreśla ponadto, że nie ma żadnych dowodów łączących piłkarza z zamachami w Brukseli.

Źródło: La Gazzetta dello Sport
Dodaj komentarz
Junior
Kibic100
Zarejestrowany od: 490 dni
Ilość komentarzy: 129
Oceny: +1147
Kibicuje:
Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
29.03.2016 / 17:40:46
Dobrze ze sie nie podszywal pod Grosialdo .