betclic

Zaskakujący transfer Chelsea

Ostatnia aktualizacja: 05/08/15 21:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. CHEN WS, Shutterstock

Filipe Luis odszedł do Atletico, a w jego miejsce miał przyjść Abdul Baba Rahman. Prasa tymczasem donosi, że do Chelsea ma się przenieść obrońca Tottenhamu Hotspur, Danny Rose.

- Danny jest najlepszym lewym obrońcą ligi w tym sezonie. Patrzyłem na statystyki i porównywałem go do innych zawodników. Obserwowałem także jego występy, które były fantastyczne - mówił o piłkarzu w marcu Maurizio Pochettino, menedżer "Kogutów".

Potencjalny transfer do rywali z Londynu może budzić zatem zdziwienie, tym bardziej, że Rose jest tak cenionym przez Pochettino defensorem. "The Mirror" donosi, że transfer jest już tylko kwestią godzin.
Źródło: kickoff.co.uk
Dodaj komentarz
Junior
G19
Zarejestrowany od: 1157 dni
Ilość komentarzy: 114
Oceny: +404
Kibicuje:
Real Madryt
06.08.2015 / 01:55:23
Rose jest naprawdę dobrym skrajnym obrońcą. Wiele razy widziałem go w akcji jak ścigał się z napastnikiem/skrzydłowym chłopak ma motorek w nogach niesamowity. Mały, szybki, skoncentrowany i z wielkimi aspiracjami do gry ofensywnej. Lewa strona obrony w kadrze jest dobrze zapełniona po A.Cole jest Rose, Shaw oraz Baines(chociaż ten ostatni troszkę spuścił z tonu) szkoda że Polska nie ma na tej pozycji optymalnego gracza od wielu lat.

Tabela