betclic

Zawodnik Śląska: Ciężko pracujemy, by szybko się podnieść

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 18:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Mamy świadomość pozycji w tabeli i teraz jeszcze ciężej pracujemy, by szybko się podnieść. Jesteśmy zaangażowani i skupieni, bo gramy o dużą stawkę – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Śląska Wrocław, Kamil Dankowski. 

Tak naprawdę nikt nie był pewny podstawowego składu w pierwszym meczu pod wodzą trenera Rumaka. Cieszę się, że od razu otrzymałem szansę, ale nie mnie oceniać czy ją wykorzystałem. Teraz mamy nowy tydzień, trzeba zapomnieć o spotkaniu w Kielcach i skupić się na Ruchu Chorzów – przyznał gracz zielono-biało-czerwonych, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Na treningach nie ma przelewek. Każdy wie, o co gra. Mamy świadomość pozycji w tabeli i teraz jeszcze ciężej pracujemy, by szybko się podnieść. Jesteśmy zaangażowani i skupieni, bo gramy o dużą stawkę – kontynuował.

Trener Rumak ma swoją koncepcję gry, a my powoli próbujemy się do niej dostosować. Myślę, że w sobotę będą już tego efekty. Koncentracja, walka oraz odrobinkę szczęścia i wywalczymy trzy punkty! Potrzebujemy zwycięstwa, żeby odpalić! – dodał wychowanek Śląska Wrocław.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela