betclic

Ondrasek: Punkty sprzyjają dobrej atmosferze

Ostatnia aktualizacja: 05/10/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Jesteśmy szczęśliwi, że mamy siedem punktów w trzech spotkaniach i awans w krajowym Pucharze. Teraz musimy ciężko pracować przez te dwa tygodnie i przygotowywać się do wielkiego meczu z Lechem – przyznał ostatnio napastnik Wisły Kraków, Zdenek Ondrasek.

Biała Gwiazda po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie cztery "oczka".

– Kiedy grasz dobrze tylko jedną połowę, a w Płocku po przerwie radziliśmy sobie nieco słabiej, a jednak zdobywasz trzy punkty to naprawdę wiele znaczy dla zespołu, bo walczyliśmy, staraliśmy się. Czasami chcesz dać z siebie wszystko, a mimo wszystko rywal robi swoje, popełniasz błędy i tracisz gole. Najważniejsza jest jednak walka do końca i komplet punktów po końcowym gwizdku – powiedział Zdenek Ondrasek, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Punkty sprzyjają dobrej atmosferze. Tym bardziej, że nie były to łatwe mecze. Z Piastem graliśmy nieźle, a piłka nie chciała wpaść, lecz w końcu się udało, co było istotnym momentem. Przeciwko Legii nigdy nie jest lekko. Z Chojniczanką graliśmy nieco gorzej, ale awansowaliśmy. W Płocku nie mogło być łatwo, bo w Ekstraklasie nie ma łatwych meczów – dodał czeski napastnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela