betclic

Zejdler: Chcemy w końcu pograć piłką

Ostatnia aktualizacja: 22/01/16 09:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pomocnik Cracovii, Łukasz Zejdler przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że z niecierpliwością czeka na obóz przygotowawczy, który jego drużyna odbędzie w Hiszpanii.

- Ćwiczyliśmy dzisiaj rano na sztucznym boisku pod balonem. Mieliśmy typowo piłkarski trening, ponieważ zostaliśmy podzieleni na grupy i wzięliśmy udział w krótkich gierkach. Zaraz po treningu spakowaliśmy sprzęt, który bierzemy na zgrupowanie - powiedział 23-letni zawodnik cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Jutro rano spotykamy się jeszcze w siedzibie klubu i ćwiczymy w grupach na siłowni, a wieczorem wylatujemy do Hiszpanii. Tam od samego początku przystępujemy do pracy, bo już na sobotę mamy zaplanowane dwa treningi - dodał.

- Bardzo dużo ostatnio biegaliśmy i podczas przygotowań skupialiśmy się na aspektach fizycznych. Mamy nadzieję, że zaprocentuje to w wiosennych rozgrywkach. Tak naprawdę dopiero w pierwszym meczu na wiosnę okaże się, czy właściwie przepracowaliśmy ten czas i czy jesteśmy w dobrej formie - kontynuował.

- W Hiszpanii będziemy chcieli doskonalić naszą technikę, na pewno będziemy mieli ćwiczenia z taktyki. Cieszymy się już na ten obóz, ponieważ będziemy tam mieli dobrą pogodę i warunki sprzyjające grze w piłkę. Bardzo nam zależy, by wrócić do jak największej ilości treningów z piłką przy nodze - zakończył.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela