betclic

Zejdler: W głupi sposób przegraliśmy dwa ostatnie mecze

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 10:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. gkskatowice.eu

– Na pewno liczymy na doping i wsparcie, to bardzo ważne. Tylko swoją dobrą postawą możemy zapełnić stadion. Staramy się walczyć i grać do końca przy Bukowej – powiedział przed spotkaniem z Chrobrym Głogów zawodnik GKS-u Katowice, Łukasz Zejdler.

Żółto-zielono-czarni po 18. seriach gier plasują się w ligowej tabeli na drugim miejscu. Jak do tej pory na swoim koncie zgromadzili oni trzydzieści dwa punkty. Nad trzecim Zagłębiem Sosnowiec mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

Wspomnienia mam dobre. W meczu z Chrobrym w Głogowie wszedłem po przerwie i udało mi się zdobyć niecodzienną bramkę. A co najważniejsze, pomogłem drużynie w zwycięstwie. Miała ona spore znaczenie także dla mnie, bo dała mi pozytywny bodziec. Dzięki temu poszło mi w kolejnych meczach znacznie lepiej – stwierdził Łukasz Zejdler, cytowany przez "gkskatowice.eu".

Dwa ostatnie mecze w Bytowie i Suwałkach przegraliśmy w głupi sposób i je zawaliliśmy. Nie ma co opowiadać, tylko pokazać sportową złość na boisku, a jak będzie, to zobaczymy. Na pewno wyjdziemy na boisko bardzo skoncentrowani i chcemy w udany sposób zakończyć grę w tym roku – zaznaczył.

– Na pewno liczymy na doping i wsparcie, to bardzo ważne. Tylko swoją dobrą postawą możemy zapełnić stadion. Staramy się walczyć i grać do końca przy Bukowej, a skutek jest taki, że w tym sezonie mamy na koncie tylko jedną porażkę przed własną publicznością –
dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela