betclic

Zeman: Zawodnicy Romy robią, co chcą

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 15:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Paolo Magliani, wikipedia

Były trener AS Roma, Zdenek Zeman, przyznał w ostatnim wywiadzie, że zawodnicy "Giallorossich" są w jego opinii pozbawieni mentalności zwycięzców.

Ekipa ze Stadio Olimpico w środę odpadła z Pucharu Włoch, przegrywając ze Spezia Calcio po serii rzutów karnych. W tabeli Serie A zajmuje obecnie piątą lokatę.

- Ze smutkiem patrzyłem na ostatnie mecze Romy. To oczywiste, że w tej drużynie coś jest nie w porządku - powiedział 68-letni Czech w rozmowie z "Corriere dello Sport".

- Komentowałem jej spotkanie przeciwko Barcelonie w Lidze Mistrzów i nie było to łatwe. Mogę zrozumieć porażkę, jeśli zespół gra, ale nie wtedy, gdy nawet nie próbuje. W 2013 roku zostałem zwolniony, ponieważ powiedziałem w wywiadzie, że oczekuję szacunku do wprowadzanych przeze mnie zasad. W klubie muszą panować jasne reguły, inaczej nie będzie miał on przyszłości - dodał doświadczony szkoleniowiec.

- W tej drużynie zawodnicy robią, co chcą. Powinno się dążyć do profesjonalizmu, pielęgnować go. Problem Romy polega na tym, że wszyscy chcą osiągnąć maksymalny efekt, przy minimalnym wysiłku - podsumował Zeman.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
CensoreD
Zarejestrowany od: 795 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1130
Kibicuje:
AC Milan Polska FC Barcelona
19.12.2015 / 16:26:05
"Ok, szanuję opinie. Zeman? Nie znam. Gdzie gra? To trener?"

Tabela