Zespół Gola wygrał z drużyną Rybusa

mgilert, Shutterstock
Amkar Perm pokonał na własnym stadionie Tiereka Grozny 1:0 w spotkaniu czternastej kolejki ligi rosyjskiej. Jedyny gol padł w 51. minucie gry. Samobójcze trafienie zaliczył Rizvan Utsiyev.

W drużynie gospodarzy do 65. minuty meczu występował Janusz Gol. Pomocnik Tiereka, Maciej Rybus wszedł na boisko z ławki rezerwowych dziewięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu gry, a kontuzjowany Marcin Komorowski znalazł się poza kadrą meczową gości.

Dzięki wygranej, Amkar awansował na dziewiąte miejsce w tabeli. Piłkarze Gadży Gadżyjewa mają na swoim koncie o cztery punkty mniej od ósmego Tiereka Grozny.

Dzisiaj w Priemjer Lidze odbędzie się jeszcze jedno spotkanie. W ostatnim meczu czternastej kolejki ligi rosyjskiej, FK Rostów podejmie na własnym stadionie Dynamo Moskwa.