Zespół Szukały przegrał z drużyną Tuszyńskiego

MediaPictures.pl/Shutterstock
Osmanlispor FK przegrał na własnym stadionie 0:1 z Caykurem Rizespor w meczu dwunastej kolejki tureckiej Super Lig. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Łukasz Szukała, a Patryk Tuszyński wszedł na boisko z ławki rezerwowych gości w 81. minucie gry.

Jedynego gola dla drużyny prowadzonej przez Hikmeta Karamana zdobył Leonard Kweuke w 86. minucie gry. Kameruńczyk wykorzystał dośrodkowanie Cedricka Makiadiego z prawej strony boiska i zaskoczył bramkarza rywali strzałem głową. Było to jego ósme trafienie w tym sezonie.

Dzięki wygranej, Caykur Rizespor awansował na ósme miejsce w tabeli. Ma dziesięć punktów straty do prowadzącego w lidze, Fenerbahce. Osmanlispor jest na jedenastej pozycji w Super Lig.

W innym niedzielnym meczu ligi tureckiej, Konyaspor pokonał u siebie Eskisehirspor 3:2. Dzisiaj odbędą się jeszcze dwa spotkania. Trabzonspor zmierzy się z Genclerbirligi, a Besiktas podejmie Sivasspor.