betclic

Zidane: Nie obawiam się incydentów w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 02/11/16 08:29, Komentarzy: 4

0
4
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

- Szanujemy Legię i wiemy, że to niebezpieczny zespół mogący wykorzystać swoje okazje. Mieli szanse w Madrycie i tak samo będzie w Warszawie - powiedział na wtorkowej konferencji prasowej trener Realu Madryt, Zinedine Zidane.

- Kto mi się spodobał w Legii w trakcie pierwszej konfrontacji? Nie podam nazwisk. Widziałem wszystkie spotkania warszawiaków, może nie do końca, ale pewne wnioski wyciągnąłem. Nie ma meczów, w których nie będzie problemów z rywalami. Trzeba jednak poprawiać pewne aspekty gry. To chcemy czynić z każdym treningiem - zapewnił francuski szkoleniowiec cytowany przez portal Legia.Net.

- Piłkarze wiedzą, że trzeba podejść do środowego pojedynku profesjonalnie, nie zabraknie nam ambicji. To spotkanie, jak każde inne. Będę w środę prowadził setny mecz w roli trenera i muszę przyznać, że ta praca bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie okazja, by mówić o kolejnych jubileuszach - cieszył się szkoleniowiec hiszpańskiej ekipy.

- Mamy szeroki skład, w którym jest duża konkurencja. Benzema gra w pierwszej jedenastce składzie, a Morata jest świetnym zmiennikiem. Najważniejsze jest dobro drużyny - dodał szkoleniowiec Realu.

Zidane został również zapytany o grę przy pustych trybunach. - Nie ma żadnych plusów grania bez kibiców. Byłoby ciekawiej, gdyby fani pojawili się na stadionie. Pod względem sportowym nie ma to jednak znaczenia. Przygotowujemy się normalnie do spotkania, będziemy biegać przez 90 minut i walczyć o jak najlepszy wynik - zadeklarował.

- Nie obawiam się incydentów w Warszawie, czuję się w Polsce bezpiecznie, a najważniejsze, żeby fani przychodzili na mecze. Szkoda, że w środę to nie będzie miało miejsca - stwierdził na koniec Zidane.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21219
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 22:26:22
Jak było już wiemy....
Kluczowy zawodnik
leniwiec
Zarejestrowany od: 298 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +8113
Kibicuje:
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
02.11.2016 / 19:20:51
Jako, że Polacy to kreatywny naród, a władza uczy bardzo dobrze kombinować, to incydenty się pojawią. Kwestia skali rozmachu, a ten akurat mamy, co mógłby przytoczyć klasyk kina Stefan "Siara" Siarzewski.
Junior starszy
juve_mw
Zarejestrowany od: 318 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +3199
Kibicuje:
Juventus Turyn Włochy
02.11.2016 / 11:11:01
A powinien się obawiać. "Kibice" Legii nawet przy pustych trybunach potrafią zrobić incydent :D
Junior starszy
Kris007
Zarejestrowany od: 865 dni
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +2247
Kibicuje:
AC Milan Lech Poznań Polska
02.11.2016 / 09:05:25
"Trzeba jednak poprawiać pewne aspekty gry. To chcemy czynić z każdym treningiem - zapewnił francuski szkoleniowiec cytowany przez portal Legia.Net."
Idealny komentarz do najbliższego spotkania z Legią :D

Tabela