betclic

Zidane: Zagramy tak, by nie żałować niczego

Ostatnia aktualizacja: 25/05/16 19:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt w finale Ligi Mistrzów. Trener "Królewskich", Zinedine Zidane, powiedział, że jego zespół mocno pracował, aby być dobrze przygotowanym do sobotniego spotkania na San Siro w Mediolanie.

- Atletico to wyjątkowy rywal. Pokonało dwie pozostałe najlepsze drużyny w Europie, więc to będzie bardzo trudny mecz. Oni bardzo dobrze bronią, ale nie sądzę, aby można powiedzieć, że Atletico to zespół, który tylko się broni. Oni potrafią także grać dobrze w piłkę i sprawiają przeciwnikom wiele kłopotów. My o tym wiemy, przygotujemy się na to i postaramy się zagrać nasz mecz, aby na koniec niczego nie żałować - powiedział Zidane, cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

- Kiedy przejąłem zespół, to było dla mnie coś nowego. Musieliśmy wygrywać mecze i być właściwie przygotowanym na kolejne. Ciężko pracowaliśmy przez trzy tygodnie, aby być odpowiednio gotowym na finał. Ta praca była bardzo ważna, zwłaszcza przygotowanie fizyczne. Wtedy musieliśmy wygrywać mecze i to robiliśmy. Teraz doszliśmy do końca sezonu, a przed nami jeszcze najważniejsze spotkanie - podkreślił Zidane.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela