betclic

Zieliński: Będziemy chcieli wysoko zawiesić poprzeczkę

Ostatnia aktualizacja: 16/12/16 14:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Na mecz z Lechem wyjdziemy tak samo zmobilizowani jak na ostatnie spotkanie z Wisłą. Będziemy chcieli zawiesić wysoko poprzeczkę - powiedział Jacek Zieliński, cytowany przez oficjalną stronę Cracovii.

Cracovia ostatni ligowy mecz w 2016 roku zagra przed własną publicznością, a jej rywalem będzie Lech Poznań. Szkoleniowiec "Pasów", Jacek Zieliński wyjawił, że jego drużyna będzie chciała w sobotę wysoko zawiesić poprzeczkę.

- Na mecz z Lechem wyjdziemy tak samo zmobilizowani jak na ostatnie spotkanie z Wisłą. Nie ma łatwych rywali. Zespół z Poznania w ostatecznym rachunku będzie według mnie grał o mistrzostwo Polski. Trzeba jednak powiedzieć, że dwa ostatnie mecze w Krakowie z Lechem zagraliśmy bardzo dobrze. I Lech i my mamy to w pamięci. Wygrana 5:2 była jednym z lepszych meczów za mojej kadencji, drugie spotkanie też było bardzo dobre w naszym wykonaniu. Będziemy chcieli zawiesić wysoko poprzeczkę - ocenił 55-latek.

Zieliński skomentował także sytuację kadrową swojego zespołu. Przeciwko "Kolejorzowi" nie będzie mogło zagrać trzech zawodników.

- Piotr Malarczyk nadal przechodzi rehabilitację po zabiegu, Przemek Pyrdek przygotowuje się do operacji więzadeł krzyżowych, Damian Dąbrowski pauzuje za kartki, pozostali są gotowi do gry - dodał trener Cracovii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela