betclic

Zieliński: Chcemy przełamać niemoc wyjazdową

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 16:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Cracovii)

- Śląsk to zespół mocny piłkarsko, przez co spodziewamy się, że czeka nas w sobotę trudny mecz i dobre widowisko. Chcemy pojechać do Wrocławia po pełną pulę, by przełamać niemoc wyjazdową - powiedział Jacek Zieliński, cytowany przez oficjalną stronę Cracovii.

W sobotę w meczu 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Cracovia zagra ze Śląskiem Wrocław. W trwającym sezonie podopieczni Jacka Zielińskiego nie wygrali jeszcze żadnego wyjazdowego spotkania.

- Śląsk Wrocław to zespół mocny piłkarsko, przez co spodziewamy się, że czeka nas w sobotę trudny mecz i dobre widowisko. My jednak jesteśmy podbudowani ostatnimi wygranymi na zero z tyłu i chcemy pojechać do Wrocławia po pełną pulę, by przełamać niemoc wyjazdową. To, że ktoś ma problemy na wyjeździe, a ktoś u siebie, to problemy bardziej statystyczne. Po ostatnim zwycięstwie Śląsk na pewno będzie chciał pójść za ciosem - ocenił trener "Pasów".

Zieliński przed meczem ze Śląskiem podkreślił też, jak ważna jest dla niego stabilizacja w drużynie.

- Pomału wchodzimy na dobry, solidny poziom, choć wiadomo, że zawsze są problemy i rzeczy, które można poprawić. Cieszy mnie, że nasz skład personalny jest coraz bardziej stabilny. Ostatnio już kolejny mecz z rzędu graliśmy w tym samym składzie, co jest bardzo ważne.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela