betclic

Zieliński: Chcemy w końcu zdobyć trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 09:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Cracovii)

- Jesteśmy przygotowani nawet na defensywnie ustawioną Termalikę. Chcemy w końcu zainkasować trzy punkty - powiedział Jacek Zieliński, cytowany przez oficjalną stronę Cracovii.

Cracovia zagra z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Trener krakowskiego klubu, Jacek Zieliński podkreśla, że "Słoniki" to drużyna, którą trzeba docenić i ma bardzo solidną defensywę.

- Bruk-Bet Termalica to zespół, który jest w czubie tabeli z 27 punktami na koncie. Trzeba docenić tę drużynę, jest w niej paru naprawdę dobrych zawodników, bardzo solidna defensywa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie się trzeba trochę natrudzić, żeby się przez nich przebić, ale mamy plan na to. Jesteśmy przygotowani nawet na defensywnie ustawioną Termalikę. Chcemy w końcu zainkasować trzy punkty - ocenił Zieliński.

Szkoleniowiec Cracovii ocenił także sytuację kadrową swojej drużyny przed meczem z niecieczanami.

- Trochę się zmieniła sytuacja kadrowa w porównaniu z poprzednim tygodniem. Piotr Malarczyk ma niemalże bokserski uraz i tej jesieni już nie zagra. Tomas Vestenicky w dalszym ciągu trenuje indywidualnie ze względu na uraz przeciążeniowy kolana, u Przemka Pyrdka podejrzewamy zerwanie więzadeł krzyżowych. Nie wiadomo czy Erik Jendrisek, który ma uraz żeber, jest gotowy, by być brany pod uwagę. Jakub Wójcicki jest natomiast gotowy do gry - wyjaśnił 49-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela