betclic

Zieliński: Czeka nas ciężki mecz, Górnik to groźny rywal

Ostatnia aktualizacja: 29/10/15 18:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W najbliższej ligowej kolejce Cracovia pojedzie do Łęcznej, gdzie zmierzy się z miejscowym Górnikiem. Szkoleniowiec "Pasów", Jacek Zieliński przyznał, że dla jego zespołu może to być trudne spotkanie.

Poprzednie starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wygraną krakowian 3:0. - Wbrew pozorom wcale nie było łatwo - stwierdził 54-letni trener cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Minęło już pół roku, więc obie drużyny zmieniły się. Czeka nas ciężki mecz. Górnik jest groźnym zespołem i ma tylko trzy punkty mniej od nas. My jednak jedziemy zagrać swoją piłkę, chcemy wygrać i być w tabeli jeszcze wyżej - kontynuował opiekun "Pasów".

Jacek Zieliński odniósł się również do sytuacji kadrowej swojego zespołu i jednocześnie potwierdził, że do składu wracają nieobecni w spotkaniu pucharowym: Bartosz Kapustka oraz Paweł Jaroszyński.

- Jeśli chodzi o sprawy bieżące, to Kuba Wójcicki zostaje w Krakowie, bo nie jest jeszcze do końca gotowy. To jednak nic poważnego i na najbliższy mecz u siebie ze Śląskiem Wrocław będzie do mojej dyspozycji - mówił urodzony w Tarnobrzegu szkoleniowiec.

Mecz Cracovii z Górnikiem Łęczna zostanie rozegrany 30 października o godz. 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela