betclic

Zieliński: Lech to ciągle mistrz Polski

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 16:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Lech w końcu się przełamie, ale zrobimy wszystko, by nie zrobił tego w niedzielę - przyznał na piątkowej konferencji prasowej szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński. Czwarte w tabeli Pasy podejmą u siebie pogrążonego w kryzysie mistrza Polski, który po dziesięciu kolejkach zajmuje ostatnią lokatę.

Zieliński ma komfortową sytuację, bo w drużynie nie ma kontuzji. Do gry po wyleczeniu urazu mięśnia przywodziciela wraca Jakub Wójcicki, którego zabrakło w dwóch ostatnich pojedynkach ligowych: z Zagłębiem Lubin (2:4) i Ruchem Chorzów (2:1). Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się w meczowej osiemnastce. - Nie jestem zwolennikiem robienia rewolucji w składzie co mecz - podkreślił opiekun krakowian.

W sezonie 2009/10 Zieliński poprowadził Lecha do mistrzostwa Polski. - Minęło kilka lat, emocje ostygły i już parę razy miałem okazję grać przeciwko Lechowi. To już inna drużyna, choć kilku znajomych zostało. Mam do tego klubu duży sentyment, ale teraz jestem w Cracovii i ona jest mi bliższa ciału. Można mówić o kryzysie w poznańskiej ekipie, ale pamiętajmy, że to ciągle mistrz Polski - zauważył szkoleniowiec.

Niedzielne starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 965 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14150
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
04.10.2015 / 12:25:38
Lech to najgorszy mistrz Polski.

Tabela