betclic

Zieliński: Legia dała nam lekcję futbolu

Ostatnia aktualizacja: 23/04/16 09:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Cracovii Jacek Zieliński był mocno rozczarowany wysoką porażką 0:4 z Legią w Warszawie, ale przyjął ten wynik z pokorą.

- Dostaliśmy lekcję futbolu. Legia nas zlała jak chciała. Trzeba pogratulować gospodarzom super meczu. Zagrali świetnie - przyznał Zieliński dla oficjalnej strony Legii.

- Nie dali nam szansy na wiarę w to, że możemy osiągnąć korzystny wynik. Cóż, lepiej jest przegrać raz 0:4, niż cztery razy 0:1. Podnosimy głowy i będziemy grali dalej - kontynuował opiekun "Pasów".

- Mówiłem już, żeby aby zwyciężyć w Warszawie, należy wykorzystać pierwszą sytuację. My ją zmarnowaliśmy - zaznaczył trener pięciokrotnych mistrzów Polski.

- Dla Cracovii jest jeszcze za wcześnie na europejskie puchary. Jeszcze rok temu ten zespół bronił się przed spadkiem. Nagle przetoczyło się tornado, tsunami i wszystko się odwróciło. Nie mamy jeszcze takiej drużyny, kołdra jest za krótka - dodał Zieliński.

Zajmujące trzecie miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej "Pasy" w następnej kolejce zmierzą się z Ruchem Chorzów. "Niebiescy" w piątek przegrali w Lubinie z Zagłębiem 1:4 i zamykają klasyfikację drużyn walczących o tytuł.

(za legia.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!