Zieliński na ławce, remis Napoli z Sassuolo

Ostatnia aktualizacja: 28/11/16 21:04, Komentarzy: 1

0
1

SSC Napoli zremisowało u siebie z US Sassuolo 1:1 w poniedziałkowym meczu 14. kolejki włoskiej Serie A. Całe spotkanie wśród rezerwowych gospodarzy spędził Piotr Zieliński.

„Azzurri” wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. Wynik otworzył Lorenzo Insigne po podaniu Marka Hamsika. W drugiej połowie obie drużyny miały swoje dogodne sytuacje, choć więcej z gry mieli gospodarze. Przyjezdni natomiast raz trafili w poprzeczkę. W 82. minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony, świetnie z powietrza uderzył Gregoire Defrel i zapewnił swojej drużynie jeden punkt.

Drużyna prowadzona przez Maurizio Sarriego zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie. Do liderującego Juventusu Turyn traci osiem „oczek”. W następnej kolejce zagra u siebie z Interem Mediolan.

Natomiast podopieczni Eusebio Di Francesco plasują się na 16. lokacie ze zdobytymi 14 punktami. Ich kolejnym rywalem będzie FC Empoli.

SSC Napoli - US Sassulo 1:1 (1:0)
Bramki: Insigne 42 - Defrel 82.